O NAS

KRÓTKO O NAS


Jesteśmy firmą zajmującą się wdrażaniem automatyki budynkowej na potrzeby domów jednorodzinnych, mieszkań, apartamentów oraz inwestycji komercyjnych.
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie inteligentnych rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i komfort, a także znacząco ograniczających koszty użytkowania lokali oraz budynków.
Instalujemy inteligentne systemy automatyki budynkowej, a także systemy alarmowe, monitoringu wizyjnego oraz kontroli dostępu.
Nasze systemy znajdą swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie w grę wchodzi bezpieczeństwo, wygoda użytkownika i optymalizacja kosztów zużycia mediów.

Dlaczego My ?
bo jesteśmy …

elastyczni

Tworzymy optymalne rozwiązania, zawsze dopasowane do potrzeb i budżetu naszych klientów. Korzystamy z najnowszych technologii ale integrujemy i rozbudowujemy także starsze systemy, wykorzystywane już przez użytkowników.

rzetelni

Stawiamy na solidność i wiarygodność dlatego na pewno zyskają Państwo rzetelnego wykonawcę, którego wiedza i doświadczenie zaprocentuje na Państwa budowie.

innowacyjni

Wykorzystujemy innowacyjne połączenie protokołów przewodowego i bezprzewodowego co daje prawie nieograniczone możliwości doboru urządzeń, na każdym etapie na jakim znajduje się budynek.


W efekcie tworzymy i integrujemy systemy oraz urządzenia tak, aby zmaksymalizować komfort ich użytkowania.
Podejmiemy się próby rozwiązania każdego zadania i rzetelnie określimy możliwości jego realizacji.
Innowacyjność, profesjonalizm, rzetelność i terminowość to cechy, które budują naszą markę.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy